ביטוח חיים

כתוב את הכותרת שלך כאן

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בליא, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.
  • ביטוח משפחתי
  • פריט ברשימה #2
  • פריט ברשימה #3

ביטוח חיים – כל מה שאתם צריכים לדעת עליו!

משפחה שחוותה מוות פתאומי של אחד ההורים בגיל צעיר יחסית מתמודדת נוסף על אובדן וכאב גם עם מכה כלכלית קשה.               הסכום הנדרש לשמירה על רמת החיים כפי שהורגלו הינו לפחות 1.000.000 ₪.

אם אתם הורים לילדים עד גיל 25 הכתבה הבאה תעניין אתכם

נסביר למה זה חשוב לעשות ביטוח חיים ואיך הוא יסייע למשפחות שלכם בזמן אמת להבטיח את קיומם הכלכלי לאחר מותנו, בעת שההכנסה המשפחתית מצטמקת. חשוב שתדעו – זה אפשרי וזה קריטי! הרי אתם לא מדמיינים את המשפחה שלכם חיה ממשכורת אחת.

כך תדאגו למשפחות שלכם – ביטוח חיים

ביטוח חיים ריסק  הוא הנפוץ מבין פוליסות ביטוחי החיים. הוא מקנה פיצוי כספי במקרה מותו של המבוטח הניתן בסכום חד-פעמי למוטבים. מטרתו של ביטוח החיים היא להגן מפני אובדן היכולת להתפרנס וחיוני לכל מי שחשוב לו להבטיח את עתידה הכלכלי של משפחתו. ביטוח ריסק הינו כיסוי בסיסי למקרה מוות בלבד וקיימים רכיבים נוספים של ביטוח כהרחבות שניתן לצרף, כגון: נכות  ואובדן כושר עבודה.

למה כדאי עכשיו?
בשנים האחרונות התגברה התחרות בביטוח החיים ריסק בעקבות רפורמות שנעשו. רפורמות אלו הפכו את מוצרי הביטוח ליותר אחידים, חשופים וברורים וכך נוצרה תחרות אמיתית בין הפרמיות, ועל הדרך המחירים של המבוטחים הפכו לנוחים יותר.

מה צריך לקחת בחשבון?

לכאורה, ביטוח הריסק הוא מוצר פשוט להבנה,  אך בפועל זה לא תמיד כך, בעיקר בשל קיומם של הרחבות שונות לביטוח החיים, המרחיבות את הכיסויים למקרים נוספים. בנוסף, קיימות מספר שיטות תמחור שחשוב להיות ערים להן, כמו כן, קיימים מוצרים אשר ייתכן ונמצאים ברשותנו וכוללים סוג מסוים של ביטוח ריסק. לכן, חשוב לבדוק בצורה מקצועית ומעמיקה אילו ביטוחים קיימים יש לכם עוד לפני שאתם רוכשים ביטוח ריסק, כך תוכלו לחסוך בהוצאות הביטוח ולהימנע מכפל ביטוח. אם אתם לא בטוחים איזה ביטוח יש לכם ומה הוא כולל, מומלץ לעשות בדיקת תיק ביטוחי, לפרטים נוספים היכנסו.

למה חשוב לשים לב כשעושים ביטוח חיים ריסק?

בקביעת הסכום לביטוח ניקח בחשבון את גיל הכניסה לביטוח, מצב משפחתי, הון עצמי וסכום קצבת שארים. מניסיוננו הפוליסה השכיחה הינה על סך מיליון וחצי ₪, זה נשמע המון כסף, אך חשוב לזכור שזהו סכום שצריך לפצות ולהחליף הכנסה קבועה שאבדה המשפחה. בתחשיב הסכום הנדרש בממוצע הוא לא פחות מ-1.000.000 ₪ לרמת חיים סבירה.

אנו מאמינים כי חשוב לתת מקום למצבו הכלכלי האישי והשקפותיו של המבוטח.
ומזמינים אתכם להתייעץ אתנו בתחום הביטוח, בטרם תקבלו את ההחלטות החשובות הללו.

 

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות:

שם מלא:

טלפון:

כתובת אי-מייל:

 

משתמשים
לייקים
שיתופים
פרסים

הצוות המקצועי שלנו

אף אחד לא עושה את זה יותר טוב. בואו להכיר את הצוות שלנו, הניסיון שלנו, והאסטרטגיה שלנו. שילוב זה הוביל לעבודות מדהימות שעשינו עבור המותגים המובילים בשוק.

שי ישראלי

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. גולר מונפרר סוברט 

משה נדב

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. גולר מונפרר סוברט 

חן ליאור

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. גולר מונפרר סוברט 

"אני מאמינה שהכל קורה מסיבה מסוימת. אנשים משתנים, כדי שתלמד להרפות, דברים משתבשים כדי שתעריך אותם כאשר הם בסדר. אתה מאמין לשקרים כדי שבסופו של דבר תלמד לא לסמוך על אף אחד חוץ מעצמך, ולפעמים דברים טובים מתפרקים כדי שדברים טובים יותר יוכלו להתחבר יחד."
רונית כהן
מעצבת גרפית